Tüm Türkiye’ye 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.100 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti 6 TL’ dir.

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 5 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde Sürat,Mng ve Aras kargo firmalarına teslim edilir. Teslimat süresi ile alakalı kargo firması tarafından sms bilgilendirmesi yapılır.
Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Üyeliksiz alışverişlerde kargonuzu sayfanın alt tarafında bulunan üyeliksiz sipariş takibini tıklayıp sipariş numaranızı veya mail adresinizi girerek siparişiniz ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.
Ana safyada “Kargom Nerede” seçeneği ile yapılmaktadır.

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz.
Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Sürat , Aras ve MNG Kargo firmaları ile çalışmaktayız.

Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve cumartesi pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.

Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size veya yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Güvenlik gereği kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir.
Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir.
Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır.
Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.

Ana Menü